...

Jak získat profesní průkaz? Školení řidičů

Profesní průkaz je nutností pro každého řidiče z povolání. Ať už je řidič zaměstnancem nebo živnostníkem, k jeho práci je nutné absolvovat proškolení každý rok v akreditovaném školícím středisku, kdy práci řidiče vykonává. Naše školící středisko pořádá školení řidičů profesionálů pro skupiny C, D a C+E nebo D+E a to jak vstupní školení, tak i pravidelné školení řidičů. Mimo profesního školení řidičů naše Autoškola Praha 9 pořádá také školení řidičů referentů pro řidičské oprávnění skupiny B. Pokud jste jako řidič z povolání zapomněli na školení v daném roce, nebo máte propadnutý profesní průkaz, neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám, co dělat dále.

...

Pravidelné školení

...

Vstupní školení

...

Obnovení profesního průkazu

...

Referentské školení

Kromě vstupního a pravidelného školení řidičů provádíme i referentské školení. Školení řidičů referentů je kurz pro řidiče skupiny B, kteří využívají firemnách vozidel do 3.500 kg. Více informací o těchto kurzech se můžete dozvědět na stránce "Referentské školení řidičů."

...

Online-registrace

Online registrace do autoškoly
Pokud se přihlásíte do naší autoškoly online, dostanete automaticky slevu 300,-

...

Přihlášky od 15.10.

Od 15. Října se mění přihlášky do autoškol. Pokud jste si stáhli přihlášku před tímto datem a přinesete ji do autoškoly po 15.10., bude nutno vyplnit novou.

Učebna Autoškoly Praha 9 Učebna Autoškoly Praha 9 Autoškola z venku Vchod do areálu autoškoly