...

Kronika autoškoly - vzkazy žáků

Před lety naše autoškola založila kroniku pro žáky, kteří si u nás dělali řidičský průkaz. Postupně ji přepisujeme do elektronické podoby. Pokud si budete chtít kroniku prohlédnout v pevné podobě, je k dispozici ve vchodu do autoškoly. A budeme jen rádi, když nám také zanecháte nějaký vzkaz :-)

Kronika Autoškoly Praha 9 Recenze autoškoly zapsané našimi žáky do kroniky

...

Děkuji za velice profesionální přístup všech pracovníků autoškoly a za trpělivý a velice milý přístup pana instruktora. Tato autoškola mi byla doporučena jednou známou, Vaší absolventkou a rozhodně jsem se nezklamal, budu Vás doporučovat všem svým známým =) Přeji hodně úspěchu a doufám, že jsme se dnes neviděli naposledy,
Ondřej S...

...

Děkuji za příjemně strávené prázdniny s vaší autoškolou, i přes aprílové počasí to byla zábava!
Díky za neuvěřitelnou trpělivost a nekončící dobrou náladu i úsměv!
Díky Anička H... =)

...

... T...

Rády bychom chtěly poděkovat panu Zárubovi Tomášovi za nezapomenutelné jízdy a čas strávený s vámi. Př. Na benzínce při výuce údržby. A také jízdy v Edenu =)
T... B... a její věrná společnice T...

...

... V...

Jsem moc spokojená s výcvikem ve Vaší autoškole. Moc moc Vám děkuji a určite Vás doporučím, komu jen budu moc. Přeju moc úspěchů a co nejvíc spokojených žáků.

Děkuji V...

...

... K...

Mnohokrát děkuji za profesionální a hlavně se mnou trpělivý výkon. Jsem moc ráda, že jsem tento výcvik dělala právě u vás a určitě vás budu doporučovat.

S pozdravem K...

...

Chtěla bych vám poděkovat za trpělivost a ochotu, kterou jste mi poskytli při výcviku v autoškole. Sama, když jsem sedla poprvé do auta a otočila klíčem, řekla jsem si, že nikdy nebudu řidič, ale díky vám jsem se dala na cestu, po které to snad zvládnu. Mockrát děkuji celé autoškole. Doufám, že vám nebudu dělat ostudu.

S pozdravem a děkováním Denisa S... =)

...

Jas.. Z...

Myslím, že by nebylo hodně, kdybych zde popsala i 10 stránek. Ale myslím, že stačí říct, že v této autoškole musí být spokojen každý. Obdivuji obzvláště pana Martina Čecha za neuvěřitelnou trpělivost, ochotu a způsobilost vše vysvětlit, jak je třeba. Všichni instruktoři jsou velice příjemní a ochotní.

Jsem ráda, že jsem autoškolu absolvovala právě tady. Přeji pevné nervy, spoustu šikovných žáků a hlavně, aby vše zůstalo, tak jak je, protože není co měnit.
J... Z...

...

Anonymní...

Když jsem se rozhodovala, jestli si udělám řidičák a posléze ustojím každodenní "boj" na silnicích, pomohla mi věta: "Nikdy nepodceňujte sílu ženy, žena je jako čajový sáček. Nikdy nevíte, jak je silná, dokud ji nehodíte do vody." Chtěla bych vám poděkovat za citlivé doprovázení a ne-házení do vody, neb před pár měsící jsem byla hodně slabý čajíček.

Přeju hodně štěstí a spokojených žáků.

Chci moc poděkovat autoškole, paní Čechové, panu Čechovi. Zvláštní poděkování panu Zárubovi. Absolvovala jsem s panem Zárubou po 6 letech neřízení kondiční jízdy.
Děkuji mockrát za velkou trpělivost, slova povzbuzení a mnoho užitečných rad. Přeji jen samé úspěšné absolventy.

...

Dobrý den,

Chtěl bzch vám poděkovat za doporučení autoškoly v Běchovicích pro svou dceru Andreu.
Dceři se tam moc líbilo a hrozně si to chválila. Přístup instruktorů byl skvělý.

S Pozdravem D... Jiří

...

Milí Čechovi, děkuji vám za lidský, profesionální a příjemný přístup.
Mé kondiční jízdy (po 10 letech neřízení)... byly s panem Martinem Čechem velmi pozitivním zážitkem. Člověk už je tak nějak zdeformovaně nastaven na stres a nervozitu a očekává je zvláště při takovýchto příležitostech...
Takže velmi oceňuji výše zmíněné povzbudivé přístupy, které mě nadále doprovázejí (zhruba měsíc po skončení jízd v autoškole) a budou doprovázet při mých nejen automobilových cestách. Občas si připomenu a sama sobě říkám např.: "Proč jsi tak ztuhlá? - Uvolni se, půjde (pojede) to líp!" ... :-)

Díky, přeji úspěšnou spolupráci s Vašimi žáky a hodně štěstí, lásky, porozumění...

Petra V... z Újezda n. Lesy

...

Dobrý den Hanko a Martine,
slíbila jsem, že se ozvu, jak jezdím. Od ježíška jsem dostala přidělenou fábinku, takovou tu hezkou rezatou metalízu z reklamy. Je to ale dost svazující, řídit nové auto. Hned jsem si do zadu vylepila zetko, aby řidiči za mnou věděli, co ode mě můžou čekat. Už jsem dokázala dojet k nám na chalupu do Tábora a zpět sama a příští víkend mě to čeká zase. Jinak se snažím jezdit každý den i po troškách. Jediné, s čím mám dost veliké problémy, je parkovaní tzv. na těsno mezi dvě auta. To musím ještě moc trénovat, ale můj muž na mě nemá nervy. Takže třeba u Globusu parkuju tam, kde skoro nikdo nestojí. Ale je to obrovská svoboda, dojet si všude sama, tam kde potřebuju. Ještě jednou Vám chci poděkovat za vaši trpělivost a klid při mém učení a snad mě to někdy vyjde se u Vás stavit. Tak až uvidíte rezatou fábinku, tak ji raději obloukem objeďte (to byl vtip, samozřejmě jezdím opatrně a bezpečně).

Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.

Zdraví Jana M...

...

Milí Čechovi!

Děkujeme Vám za vaši místy až nadpozemskou trpělivost, kterou jste s námi měli po celou dobu našeho výcviku a budeme se snažit řídit tak, abychom vám nedělali ostudu. Díky!

...

Vážení manželé Čechovi. Jsem velice rád, že při výběru autoškoly si moje vnučka Markéta H... vybrala právě tu vaši. Byla u vás velice spokojena, cítila se u vás jako doma a včera, když jsem ji odvážel z poslední hodiny, zalitovala, že už vše skončilo. Proto ji potěšilo, když jste dnes při loučení prohlásili, že budete rádi, když se k vám vaši absolventi někdy podívají. Velmi ráda se s vámi opět uvidí. Moc vám za všechno děkuji a pokud se mi naskytne příležitost, budu vaši autoškolu vřele doporučovat. Ať se vám stále daří. S přáním hezkého dne M. S... .

...

Děkuji za skvělý výcvik, který jsem si i přes to, že jsem se ze začátku bála, vážně užila. Zejména děkuji p. Čechovi, který byl trpělivý a s kterým jsem si užila během jízd i spoustu legrace. Nezapomenutelný byl zejména jeho "triangl"!
Děkuji i paní Čechové za skvělé a srozumitelné hodiny výuky v učebně, které mně velmi pomohli v přípravě ke zkouškám.
Vaší autoškolu můžu všem jen doporučit!

...

Jana M...

Milá Hanko a Martine,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši trpělivost, protože to, že jsem to zvládla je především Vaše zásluha. Byla jsem dost nervózní, že ani nevím, jak jsem tu jízdu odjela. Slibuju, že budu jezdit opatrně a zodpovědně, abych Vám nedělala ostudu.

Mějte se moc hezky a ať se Vám daří a hlavně co nejméně nervózních žákù jako jsem byla já.

Zdraví Jana M...

...

L17 možnost získání řidičského oprávnění již od 17 let

Podmínkou pro řízení vozidla je jízda s mentorem, který musí sedět vedle řidiče. Podrobné informace a materiály pro mentory lze získat v naší autoškole.

...

Online-registrace

Online registrace do autoškoly
Pokud se přihlásíte do naší autoškoly online, dostanete automaticky slevu 400,-

...

Přihlášky od 15.10.

Od 15. Října se mění přihlášky do autoškol. Pokud jste si stáhli přihlášku před tímto datem a přinesete ji do autoškoly po 15.10., bude nutno vyplnit novou.

Učebna Autoškoly Praha 9 Učebna Autoškoly Praha 9 Autoškola z venku Vchod do areálu autoškoly