...

Co potřebujete k řidičáku na D+E?

Pro řidičák na autobus s přívěsem je potřebný věk 24 let. Autoškolu můžete začít již o rok a půl dříve, zkoušku však do 24 let splnit nemůžete. V případě, že zároveň žádáte o rozšířené vstupní profesní školení (v rozsahu 280 hodin,) je možné řidičák na autobus s přívěsem dělat již ve věku 21 let.

Pro přihlášení do autoškoly je nutný Posudek o Zdravotní způsobilosti, který je součástí přihlášky.

Nesmíte mít zákaz řízení. Pokud jste ve výkonu sankce a nemáte dovoleno řídit, autoškola vás na řidičák nevezme.

Musíte mít obvyklé bydliště na území ČR. Buďto trvalé bydliště, nebo prokazatelných 185 dnů na adrese v ČR. Stejně tak zahraniční studenti mohou po půl roce studia žádat o řidičák v Autoškole Praha 9.

Nesmíte mít řidičské oprávnění na skupinu D+E vydané jiným státem členů EU.

Musíte vlastnit řidičák na skupinu D.

...

Autoškola na skupinu D+E (Autobus s přívěsem)

Řidičský průkaz na přívěs k autobusu vás opravňuje připojit vlek za autobus o maximální povolené hmotnosti vyšší, než 750 kg. V případě, že vlastníte ŘP na autobus a projdete autoškolou na náklaďák s přívěsem, automaticky získáte řidičák na autobus s přívěsem, tedy skupina D+E.

Řidičák na autobus s přívěsem vás také opravňuje k řízení automobilů skupiny B s přívěsem. Tudíž po dokončení řidičáku na D+E automaticky získáte na řidičský průkaz i skupinu B+E.

...

L17 možnost získání řidičského oprávnění již od 17 let

Podmínkou pro řízení vozidla je jízda s mentorem, který musí sedět vedle řidiče. Podrobné informace a materiály pro mentory lze získat v naší autoškole.

...

Online-registrace

Online registrace do autoškoly
Pokud se přihlásíte do naší autoškoly online, dostanete automaticky slevu 400,-

...

Přihlášky od 15.10.

Od 15. Října se mění přihlášky do autoškol. Pokud jste si stáhli přihlášku před tímto datem a přinesete ji do autoškoly po 15.10., bude nutno vyplnit novou.

Učebna Autoškoly Praha 9 Učebna Autoškoly Praha 9 Autoškola z venku Vchod do areálu autoškoly