...

Kudy do autoškoly

Autoškola je uvnitř areálu staré pošty v Běchovicích, v Praze 9. Přímá adresa autoškoly je Českobrodská 1, Běchovice, Praha 9. Pro navigace můžete zadat souřadnice autoškoly N50°081365 - E14°616879.

...

Cesta autobusem

Do Autoškoly Praha 9 se dostanete několika autobusovými linkami. Naproti autoškole zastavují linky číslo 109, 163, 250, 261 a 269. Pokud pojedete směrem z Prahy, autoškola je na opačné straně silnice na rohu křižovatky. V případě, že přijíždíte od Újezda nad Lesy a okolí, pak ji najdete po vystoupení z autobusu v pravo před sebou. Autoškola je označena velkou cedulí nad vchodovými vraty.

...

Cesta autem

Pakliže pojedete dle navigace, nezadávejte adresu Českobrodská 1. Většina navigací vás dovede směrem k Praze 8. Namísto toho zadejte adresu "Za poštovskou zahradou." Autoškola je autem dostupná z této ulice. Projedete areál kolem fotbalového hřiště na parkoviště a na pravé straně zadní části parkoviště uvidíte průjezd do autoškoly. Parkujte prosím mimo parkovací plochu autoškoly, děkujeme.

...

Online-registrace

Online registrace do autoškoly
Pokud se přihlásíte do naší autoškoly online, dostanete automaticky slevu 300,-

...

Přihlášky od 15.10.

Od 15. Října se mění přihlášky do autoškol. Pokud jste si stáhli přihlášku před tímto datem a přinesete ji do autoškoly po 15.10., bude nutno vyplnit novou.

Učebna Autoškoly Praha 9 Učebna Autoškoly Praha 9 Autoškola z venku Vchod do areálu autoškoly