...

Kudy do autoškoly

Autoškola je uvnitř areálu staré pošty v Běchovicích, v Praze 9. Přímá adresa autoškoly je Českobrodská 1, Běchovice, Praha 9. Pro navigace můžete zadat souřadnice autoškoly N50°081365 - E14°616879.

...

Cesta autobusem

Do Autoškoly Praha 9 se dostanete několika autobusovými linkami. Naproti autoškole zastavují linky číslo 109, 163, 250, 261 a 269. Pokud pojedete směrem z Prahy, autoškola je na opačné straně silnice na rohu křižovatky. V případě, že přijíždíte od Újezda nad Lesy a okolí, pak ji najdete po vystoupení z autobusu v pravo před sebou. Autoškola je označena velkou cedulí nad vchodovými vraty.

...

Cesta autem

Pakliže pojedete dle navigace, nezadávejte adresu Českobrodská 1. Většina navigací vás dovede směrem k Praze 8. Namísto toho zadejte adresu "Za poštovskou zahradou." Autoškola je autem dostupná z této ulice. Projedete areál kolem fotbalového hřiště na parkoviště a na pravé straně zadní části parkoviště uvidíte průjezd do autoškoly. Parkujte prosím mimo parkovací plochu autoškoly, děkujeme.

...

L17 možnost získání řidičského oprávnění již od 17 let

Podmínkou pro řízení vozidla je jízda s mentorem, který musí sedět vedle řidiče. Podrobné informace a materiály pro mentory lze získat v naší autoškole.

...

Online-registrace

Online registrace do autoškoly
Pokud se přihlásíte do naší autoškoly online, dostanete automaticky slevu 400,-

...

Přihlášky od 15.10.

Od 15. Října se mění přihlášky do autoškol. Pokud jste si stáhli přihlášku před tímto datem a přinesete ji do autoškoly po 15.10., bude nutno vyplnit novou.

Učebna Autoškoly Praha 9 Učebna Autoškoly Praha 9 Autoškola z venku Vchod do areálu autoškoly